Banner

Naše  apartmány sú SKOLAUDOVANÉ!

23. 05. 2023

Zamilujte si svoj nový domov s našimi exkluzívnymi a luxusne zariadenými apartmánmi! Skolaudované a plne vybavené apartmány! ?

 Ponúkame Vám na predaj luxusné apartmány na nádhernom ostrove Ugljan v Chorvátsku. Tieto moderné a elegantné apartmány sú kompletné zariadené a nachádzajú sa kúsok od nádherných pláží a azúrového Jadranského mora. Každý apartmán má  terasu, kde si môžete vychutnať krásne výhľady  nádherné slnečné západy. Okrem toho máte aj prístup k súkromnému bazénu a parkovacími miestam v garáži. Luxusné apartmány sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú komfort a relax počas dovolenky a výborným riešením sú aj pre tých, ktorí hľadajú príležitosť na investovanie do nehnuteľností v tejto lokalite. 

 

✅ Moderný dizajn

Kompletne zariadené a pripravené na nasťahovanie

✅ Bezkonkurenčné ceny

 

?️ Ostrov Ugljan: Najžiadanejší chorvátsky ostrov s prírodnými pokladmi. Tento ostrov je jedným z najobľúbenejších chorvátskych ostrovov a je známy svojou zelenou prírodou a azúrovými zátokami. Ostrov, často označovaný ako „Zelený ostrov Jadranu“, sa nachádza v tesnej blízkosti mesta Zadar.

 

?O projekte :  Stavba pozostáva z dvoch samostatne stojacich apartmánových domov so zrkadlenou dispozíciou nadzemných podlaží a so spojeným podzemným parkovacím podlažím. V podzemnom podlaží sa nachádza parkovanie automobilov, pivničné kobky, schodisko a výťahy sú samostatné pre obidva domy. Do podzemného podlažia sa vstupuje rampou z príjazdovej cesty. Na každom nadzemnom podlaží sa nachádzajú po dva apartmány – jeden 3-izbový a jeden 4-izbový, ktoré majú rovnakú dispozíciu na všetkých troch podlažiach, spolu v komplexe sa teda nachádza 12 apartmánov. Do všetkých apartmánov sa vstupuje zo spoločnej chodby so schodiskom a výťahom. Pre klientov prízemných apartmánov je k dispozícii rozľahlá predzáhradka určená na relax a oddych.

Súčasťou vybavenia apartmánových domov bude aj spoločná terasa v záhrade a spoločný bazén veľkosti približne 9x4m obkolesený spevnenými plochami.

Apartmány sa predávajú s kompletným interiérovým vybavením , kuchynská linka na mieru, vstavené spotrebiče, spálne, obývačka, kúpeľne, chodba…. Stačí si len doniesť svoje osobné veci (periny, obliečky, uteráky, hrnce, príbory, elektronika, všetko čo je potrebné na kvalitné bývanie).

 

 


Ponuka Apartmánov :

Menšie apartmány sú 3-izbové s úžitkovou vnútornou plochou 64,88 m2 a s plochou terasy 12,76 m2, celková plocha apartmánu je teda 77,37 m2.*** Dispozícia je rozdelená na dennú a nočnú časť – v nočnej časti sa nachádzajú dve izby, WC s umývadlom a práčkou a kúpeľňa s vaňou, toaletou a umývadlom. V dennej časti sa nachádza kuchyňa s jedálenským stolom a obývacia izba s prístupom na terasu. Všetky terasy sa nachádzajú na severovýchodnej fasáde budovy, orientované sú smerom ku moru.

Väčšie apartmány sú 4-izbové s úžitkovou vnútornou plochou 88,85 m2 a s plochou terasy 21m2, celková plocha apartmánu je teda 109,85 m2.*** Tento typ apartmánu má dve nočné časti a jednu dennú časť. Hlavná nočná časť pozostáva z dvoch samostatných izieb a dvoch menších kúpeľní, ktoré sú vybavené WC, umývadlom a sprchovacím kútom. Práčka sa nachádza v uzavretej prechodnej predsieni. Denná časť pozostáva z kuchyne s jedálňou a obývacej izby s prístupom na terasu. Tretia spálňa je prístupná z obývacej izby, má taktiež prístup na terasu a má samostatnú kúpeľňu s vaňou, WC a umývadlom.

Súčasťou vybavenia apartmánových domov bude aj spoločná terasa v záhrade a spoločný bazén veľkosti približne 9x4m obkolesený spevnenými plochami.

 

Financovanie : 

Rezervačná zmluva – Podpis rezervačnej zmluvy a úhrada rezervačného poplatku 5000.- Eur s DPH do 5 dní od podpisu zmluvy.

Kúpna zmluva, splátka kúpnej ceny, v prípade hypotekárneho úveru komunikácia – súčinnosť s bankami  – Suma  splátky je znížená o 5000.- EUR.

 


 

 Zarezervujte si obhliadku ešte dnes!

Zavolajte nám alebo napíšte cez WhatsApp ? +421 905 241 618,  alebo navštívte web ? www.dev-apart.eu a začnite žiť svoj sen!

Nech sa páči, virtuálna prehliadka našich apartmánov. 

Aktuálne informácie na FB: www.facebook.com/ugljanapartments/

 

Kontakt na predajcu: Mgr. Jana Besedová

+421 905 241 618

predaj@kami-profit.sk 

Referencie
Stavba:
Polyfunkčný projekt Piešťany
Činnosť:
Generálny dodávateľ
Stavba:
SLOVNAFT BAJKALSKA II REKONŠTRUKCIA CW
Činnosť:
Generálny dodávateľ
Stavba:
Rekonštrukcia hasičskej zbrojnice Brušperk
Činnosť:
Generálny dodávateľ
Stavba:
Novostavba v lokalite Vrchlabí
Činnosť:
Generálny dodávateľ
Stavba:
Rekonštrukcia Gastroenterologického centra
Činnosť:
Generálny dodávateľ
Stavba:
Bufet, ul. Suchoňova, Poprad
Činnosť:
Generálny dodávateľ
Stavba:
Stavebné úpravy na 2.NP budovy ÚK, VŠB-TUO
Činnosť:
Generálny dodávateľ
Stavba:
ČS SLOVNAFT ZELENEČ
Činnosť:
Generálny dodávateľ
Stavba:
ČERPACIA STANICA SLOVNAFT LEDNICKE ROVNE
Činnosť:
Generálny dodávateľ
Stavba:
ČERPACIA STANICA SLOVNAFT TRNAVA BUČIANSKA
Činnosť:
Generálny dodávateľ
KAMI PROFIT s.r.o.

Fakturačná adresa:
Pri starom letisku 17
831 07 Bratislava

Korešpondenčná adresa:
Príjazdná 7/A
831 07 Bratislava

E-mail: info(@)kami-profit.sk
+421 2 208 66 007

Fakturačné údaje:
IČO: 35943301
IČDPH: SK2022023872

Kontaktný formulár


    * – povinné údaje

    Súhlasím so spracúvaním osobných údajov.
    Súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov (vo formáte .pdf, 22 kB)