Intro

Projektový systém riadenia a kontroly projektov

Projektový systém riadenia a kontroly projektov je naším hlavným zameraním. Takáto činnosť je už mnohokrát overená v našej praxi a minimalizuje možné riziká.

Keďže základnou filozofiou našej spoločnosti je plné zastupovanie záujmov investora a mať jeho 100% dôveru, nemáme vlastnú realizačnú skupinu. Dodávateľa stavebných prác doporučujeme investorovi vybrať, obyčajne priamo vyberáme na základe súťažného konania v zmysle priorít vopred odsúhlasených s investorom, čo pre konkrétne stavby znamená kapacitne a odborne optimálne vybaveného realizátora stavby za najlepšiu cenu na trhu v danom čase. Okrem tejto hlavnej činnosti sa taktiež venujeme zabezpečovaniu prenájmu obchodných priestorov pre vybraných klientov.

Správnosť našej firemnej filozofie potvrdzuje aj to, že máme spokojných a stabilných investorov, pre ktorých sme zabezpečovali realizáciu stavieb aj v ďalších mestách a lokalitách. Sú to napríklad: TESCO STORES SR a.s., Ahold Retail Slovakia a.s., EUROMAX SLOVAKIA a.s., CRESCO GROUP a.s., BILLA s.r.o., DUHA a.s., Techo a.s. a pod.

Naša spoločnosť- KAMI PROFIT s.r.o. sa od svojho vzniku zaoberá aj profesionálnym spracovaním podnikateľských plánov pre bankové aj nebankové finančné inštitúcie, štátne a európske fondy, grantové programy a ostatných investorov.

Mapa referencií
KAMI PROFIT s.r.o.

Fakturačná adresa:
Pri starom letisku 17
831 07 Bratislava

Korešpondenčná adresa:
Príjazdná 7/A
831 07 Bratislava

E-mail: info(@)kami-profit.sk
+421 2 208 66 007

Fakturačné údaje:
IČO: 35943301
IČDPH: SK2022023872

Kontaktný formulár


    * – povinné údaje

    Súhlasím so spracúvaním osobných údajov.
    Súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov (vo formáte .pdf, 22 kB)