Banner

KAMI PROFIT prináša novú kapitolu Nájomného Bývania v Petržalke

28. 08. 2023

Spoločnosť KAMI PROFIT s.r.o. sa stala generálnym dodávateľom výstavby nových nájomných bytov v obľúbenej bratislavskej lokalite Petržalka na Muchovom námestí. Tento dôležitý projekt zvýrazňuje novú kapitolu vo vývoji mesta a zároveň prináša nové príležitosti pre tých, ktorí hľadajú kvalitné a cenovo dostupné bývanie.

S hrdosťou oznamujeme, že sme oficiálne zahájili výstavbu nájomných bytov pre mesto Bratislava. Plánujeme postaviť osempodlažný polyfunkčný komplex na Muchovom námestí do marca 2025. 

Významnou charakteristikou tohto projektu je okrem moderného designu aj plochá strecha, ktorá je navrhnutá ako pobytová terasa. Táto inovácia pridáva priestor pre oddych a komunitné aktivity, čím sa komplex stáva viac ako len miesto na bývanie – stáva sa komunitným centrom.

Polyfunkčný komplex je rozdelený na dva dilatačné celky: objekt SO 01 a objekt SO 02. Z nich 52 nájomných bytov sú určené pre rôzne povolania, vrátane mestských policajtov, opatrovateľov a hasičov. Ďalších 51 náhradných bytov zabezpečí, že bývanie v tomto komplexe je dostupné a flexibilné.

Architektonicko-urbanistické riešenie zdôrazňuje vytvorenie verejného priestoru s dostatkom zelene a občianskej vybavenosti s priestorom pre podujatia. Komunitné centrum a občianska infraštruktúra budú smerovať do ulice Muchovo námestie, čo posilní spojenie s mestom a vytvorí príjemné miesto pre interakciu a spoločenské aktivity.

“Veríme, že náš projekt prinesie do Petržalky nový dych a príležitosť pre všetkých, ktorí tento druh bývania potrebujú. Nájomné bývanie zohráva dôležitú úlohu v spoločnosti a sme potešení, že môžeme prispieť k jeho posilneniu.”

Spoločnosť KAMI PROFIT s.r.o. je hrdá, že môže zohrať úlohu generálneho dodávateľa pre takýto významný projekt pre hlavné mesto. “Sme si vedomí zodpovednosti, ktorú nám tento projekt poveril investor, Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava. Naším cieľom je dodávať kvalitu a inováciu do každého aspektu tejto výstavby.”

Ak vás zaujíma viac o tomto zaujímavom projekte, pozývame vás sledovať našu webovú stránku, kde budeme pravidelne aktualizovať informácie o stavebnom procese a termínoch dokončenia. Tento projekt predstavuje nielen náš záväzok voči kvalite, ale aj našu hrdosť na to, že môžeme prispieť k rozvoju Bratislavy. 

KAMI PROFIT s.r.o. spája srdcia s mestom a tým vytvára novú dimenziu nájomného bývania.💙

Referencie
Stavba:
Polyfunkčný komplex MUCHOVO NÁMESTIE 
Činnosť:
Generálny dodávateľ
Stavba:
Polyfunkčný projekt Piešťany
Činnosť:
Generálny dodávateľ
Stavba:
Novostavba v lokalite Vrchlabí
Činnosť:
Generálny dodávateľ
Stavba:
Zníženie energetickej náročnosti budov nemocnice na Homolke Praha – Zateplenie objektov
Činnosť:
Generálny dodávateľ
Stavba:
SLOVNAFT BAJKALSKA II REKONŠTRUKCIA CW
Činnosť:
Generálny dodávateľ
Stavba:
Rekonštrukcia hasičskej zbrojnice Brušperk
Činnosť:
Generálny dodávateľ
Stavba:
SLOVNAFT Botanická REKONŠTRUKCIA CW
Činnosť:
Generálny dodávateľ
Stavba:
Rekonštrukcia Gastroenterologického centra
Činnosť:
Generálny dodávateľ
Stavba:
Bufet, ul. Suchoňova, Poprad
Činnosť:
Generálny dodávateľ
Stavba:
Stavebné úpravy na 2.NP budovy ÚK, VŠB-TUO
Činnosť:
Generálny dodávateľ
KAMI PROFIT s.r.o.

Fakturačná adresa:
Pri starom letisku 17
831 07 Bratislava

Korešpondenčná adresa:
Príjazdná 7/A
831 07 Bratislava

E-mail: info(@)kami-profit.sk
+421 2 208 66 007

Fakturačné údaje:
IČO: 35943301
IČDPH: SK2022023872

Kontaktný formulár


    * – povinné údaje

    Súhlasím so spracúvaním osobných údajov.
    Súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov (vo formáte .pdf, 22 kB)