Banneren

KAMI PROFIT prináša novú kapitolu Nájomného Bývania v Petržalke

28. 08. 2023

Spoločnosť KAMI PROFIT s.r.o. sa stala generálnym dodávateľom výstavby nových nájomných bytov v obľúbenej bratislavskej lokalite Petržalka na Muchovom námestí. Tento dôležitý projekt zvýrazňuje novú kapitolu vo vývoji mesta a zároveň prináša nové príležitosti pre tých, ktorí hľadajú kvalitné a cenovo dostupné bývanie.

S hrdosťou oznamujeme, že sme oficiálne zahájili výstavbu nájomných bytov pre mesto Bratislava. Plánujeme postaviť osempodlažný polyfunkčný komplex na Muchovom námestí do marca 2025. 

Významnou charakteristikou tohto projektu je okrem moderného designu aj plochá strecha, ktorá je navrhnutá ako pobytová terasa. Táto inovácia pridáva priestor pre oddych a komunitné aktivity, čím sa komplex stáva viac ako len miesto na bývanie – stáva sa komunitným centrom.

Polyfunkčný komplex je rozdelený na dva dilatačné celky: objekt SO 01 a objekt SO 02. Z nich 52 nájomných bytov sú určené pre rôzne povolania, vrátane mestských policajtov, opatrovateľov a hasičov. Ďalších 51 náhradných bytov zabezpečí, že bývanie v tomto komplexe je dostupné a flexibilné.

Architektonicko-urbanistické riešenie zdôrazňuje vytvorenie verejného priestoru s dostatkom zelene a občianskej vybavenosti s priestorom pre podujatia. Komunitné centrum a občianska infraštruktúra budú smerovať do ulice Muchovo námestie, čo posilní spojenie s mestom a vytvorí príjemné miesto pre interakciu a spoločenské aktivity.

“Veríme, že náš projekt prinesie do Petržalky nový dych a príležitosť pre všetkých, ktorí tento druh bývania potrebujú. Nájomné bývanie zohráva dôležitú úlohu v spoločnosti a sme potešení, že môžeme prispieť k jeho posilneniu.”

Spoločnosť KAMI PROFIT s.r.o. je hrdá, že môže zohrať úlohu generálneho dodávateľa pre takýto významný projekt pre hlavné mesto. “Sme si vedomí zodpovednosti, ktorú nám tento projekt poveril investor, Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava. Naším cieľom je dodávať kvalitu a inováciu do každého aspektu tejto výstavby.”

Ak vás zaujíma viac o tomto zaujímavom projekte, pozývame vás sledovať našu webovú stránku, kde budeme pravidelne aktualizovať informácie o stavebnom procese a termínoch dokončenia. Tento projekt predstavuje nielen náš záväzok voči kvalite, ale aj našu hrdosť na to, že môžeme prispieť k rozvoju Bratislavy. 

KAMI PROFIT s.r.o. spája srdcia s mestom a tým vytvára novú dimenziu nájomného bývania.💙

References
Construction:
SLOVNAFT BAJKALSKA II RECONSTRUCTION CW
Activity:
General supplier
Construction:
Reconstruction of the Brušperk fire station
Activity:
General supplier
Construction:
New construction in the Vrchlabí location
Activity:
General supplier
Construction:
Reconstruction of the Gastroenterological Center
Activity:
General supplier
Construction:
Buffet, st. Suchoňova, Poprad
Activity:
General supplier
Construction:
Building modifications in the 2nd floor of the building ÚK, VŠB-TUO
Activity:
General supplier
Construction:
GAS STATION ČS SLOVNAFT ZELENEČ
Activity:
General supplier
Construction:
GAS STATION SLOVNAFT LEDNICKE ROVNE
Activity:
General supplier
Construction:
GAS STATION SLOVNAFT TRNAVA BUČIANSKA
Activity:
General supplier
Construction:
Sports complex of ZŠ Plickova – I.stage
Activity:
General supplier
KAMI PROFIT s.r.o.

Invoicing address:
Pri starom letisku 17
831 07 Bratislava

Correspondence address:
Príjazdná 7/A
831 07 Bratislava

E-mail: info(@)kami-profit.sk
+421 2 208 66 007

Invoicing information:
IČO: 35943301
IČDPH: SK2022023872

Contact form


    * – mandatory data

    I agree with processing of my personal data.
    Consent of the concerned person to processing of personal data (.pdf form, 22 kB)